KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535466
nr 1353 5466
Sandor Salzer
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, 3 st, Figurer. Signerade. Motivet: 24x35 & 34x23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:56:43
10/10 22:14:04
Sandor Salzer
Läs mer om Sandor Salzer